четвер, 29 березня 2018 р.

Наші футболісти перемагають на змаганнях у м. Вишгород

«ДЮСШ» м. Яготин 2005 - 2006 р.н. (тренер-викладач Панченко Д.І.) розпочав підготовку до другого кола Чемпіонату Київської області з футболу,  сезону 2017/2018. В середу 28 березня наша команда зіграла товариську гру з командою «Чайка» яка є учасником чемпіонату м. Києва. Гра пройшла на штучному газоні стадіону «Енергетик» м. Вишгород.. З перших хвилин команда суперників мала територіальну перевагу, а «яготинці» діяли на контратаках. Моменти виникали, як біля одних, так і біля інших воріт, проте перший тайм закінчився з рахунком 0:0. В другому таймі наші хлопці заволодівши перевагою все ж таки, рахунок відкрили, гол на рахунку Кабанця Богдана. Через декілька хвилин Калита Олександр виходом віч-на-віч з воротарем суперника робить рахунок 2:0. Під кінець зустрічі після чудової комбінації Столяров Артем поставив крапку у матчі. Отже, фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 3:0 на користь нашої команди.