четвер, 12 квітня 2018 р.

І знову перемагають наші футболісти

06 квітня команда «ДЮСШ» м. Яготин 2005 - 2006 р.н. (тренер-викладач Панченко Д.І.) зіграла свою чергову товариську гру в рамках підготовки до другого кола Чемпіонату Київської області з футболу,  сезону 2017/2018. Суперником знову стала команда ФК «Чайка» м. Вишгород. З самого початку «Чайка» показала, що гратиме на перемогу, але гра в першому таймі в основному була зосереджена в центрі поля. За першу половину було два по-справжньому, гольових моменти- Бугай Вадим обікрав захисника, вийшов сам на сам з воротарем, але дуель йому програв та на останній хвилині після швидкої контратаки головою забив Малюга Назар, подачу виконав Дзюба Назар. На перерву команди пішли за рахунку 0:1. На початку другої половини гри ініціативу в свої руки взяли «вишгородці», які більше володіли мячем і створювали небезпечні моменти біля наших воріт. Один з них і привів до забитого мяча у ворота. Ударом з-за меж  штрафного майданчика «Чайка» зрівняла рахунок. Після цього «яготинці» прокинулись і на полі все змінилось. Територіальна та ігрова перевага повністю перейшла до рук наших хлопців. І з часом це вилилось в забитий мяч. Після масованої атаки вирішальний гол з передачі Калити Олександра забив знову Малюга Назар. Отже, фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу нашої команди з рахунком 1:2. Вже в суботу, 14 квітня, наша «ДЮСШ» стартує в другому колі Чемпіонату Київської області. Першим нашим суперником стане команда сусіднього району «ДЮСШ» смт. Згурівка.