понеділок, 27 серпня 2018 р.

25 і 26 серпня в місті Переяслав-Хмельницький відбувся тірнір з футболу " Кубок Переяслава" серед юнаків 2007-2008 років народження. Командп ДЮСШ Яготин 2008 р.н.  змагалася в одній групі з командами Переяслава 2007р.н. , Борисполя "Фаворит" 2007-08 р.н. та Баришівки 2007-08 р.н. Перша гра була з господарями турніру, рахунок 6:0 на користь Переяслава, друга гра з командою "Фаворит" Бориспіль  рахунок 1:1,  в третій грі  з командою Баришівки рахунок 1:0 на користь суперника. Занявши 3 місце в групі наші футболісти грали за 5 місце з командою Переяслав 2008 р.н. В цій грі травмувалися 2 основних гравці команди, пропустивши гол в кінці першого тайму наші футболісти не впали духом і в другому таймі створили чимало гольових моментів, але навіть каркас воріт був на стороні господарів, поперечина врятувала переяслівців від пропущеного гола. І в кінці другого тайму на контратаці переяславці забивають другий гол. Кінцевий рахунок 2:0 на користь опонентів і підсумкове 6 місце в турнірі.
       Висловлюєм подяку батьківському комітету Яготинської ДЮСШ відділення футболу за фінансову допомогу у забезпеченні поїздки на турнір.