понеділок, 3 вересня 2018 р.

Кубок з футболу в м. Прилуки здобула команда Яготинської ДЮСШ

У рамках підготовки до Чемпіонату області з футболу збірна команда Яготинської ДЮСШ 2002-2003р.н. (тренер Стовбчатий Ю.Л.) прийняла участь у турнірі до Дня Незалежнлсті у м. Прилуки, Чернігівської області. Пять команд: «Юність» м. Чернігів, ФК «Європа 2000» м. Прилуки, ДЮСШ м. Прилуки, ДЮСШ м. Ніжин та ДЮСШ м. Яготин боролися на звання переможця турніру. У першому матчі наша команда впевнено переграла команду ДЮСШ «Прилуки» 2:0 і забезпечила собі участь у фінальному матчі. В іншій підгрупі точилася напружена боротьба в результаті якої «Європа 2000» змогла випередити учасника чемпіонату України чернігівчан. У матчі за третє місце «Юність» Чернігів переграла ДЮСШ Прилуки. Фінальний матч за напругою та драматизмом перевершив всі сподівання організаторів турніру. «Європа» забила першою, але вже до закінчення першого тайму Євген Шейко гарматним ударом зі штрафного зрівняв рахунок, а Максим Суровікин вивів нашу команду вперед. На початку другого тайму «Європа» знову зрівнює рахунок, але Іван Шкварько та Богдан Кибус виводять нашу команду вперед. Господарі не хочуть віддавати кубок і за пять хвилин до закінчення матчу з пенальті забивають третій гол. Більшого наша команда їм не дозволила.

Отже ДЮСШ Яготин переможець турніру в м. Прилуки. Максим Суравікин визнаний кращим гравцем турніру.