субота, 3 листопада 2018 р.

Товариська гра з командою "Шахтар"

25 жовтня команда ДЮСШ м. Яготин (2005-2006 р.н.), тренер Панченко Д.І. провела товариську гру проти команди «Шахтар» м. Донецьк (2006 р.н.). Як відомо, гравці іменитого клубу складаються з юнаків із усієї країни, тому нашим хлопцям було цікаво провірити себе та показати свої сили. Гра проходила на навчально-тренувальній базі клубу «Шахтар» у с. Щасливе, Бориспільського району, на штучному полі. На початку гри контролювали м’яч господарі. В середині  тайму, заволодівши ініціативою, два виходи віч-на-віч не реалізував наш нападник Бугай Вадим, а згодом, вийшовши один на один із воротарем, забив перший у матчі м’яч. Наближаючись  до закінчення тайму гра вирівнялася і переросла, в основному, в боротьбу в центрі поля. На останній хвилині першої половини зустрічі, наш воротар,  виконавши невдалу передачу на захисника , змусив суперника зрівняти рахунок1:1.
 Другий тайм почався голом у наші ворота. Неопускаючи рук та з великим бажанням відігратися,  після стрімкого проходу, Кабанець Богдан виконав простріл вздовж воріт, де знову забив Бугай Вадим, рахунок 2:2.В середині тайму, пропустивши швидку атаку господарів, рахунок став 3:2 .У відповідь наші хлопці, комбінаційною грою та майстерністю Дзюби Назара, зуміли зрівняти, нічия 3:3.Забив Волков Костянтин. Та на останній хвилині суперники  дотиснувши, зробили остаточний рахунок 4:3.