четвер, 16 травня 2019 р.

Змагання з футболу

В суботу 11 травня «ДЮСШ» м. Яготин 2004 - 2005р.н. (тренер-викладач Панченко Д.І.) зігралана виїзді,гру другого кола Чемпіонату Київської області з футболу, суперником стала команда ДЮСШ м. Миронівка. З самого початку «яготинці» показали, щогратимуть на перемогу, і на першій хвилині тайму забили м’яч, відзначився Кучерук Євгеній. Господарі в свою чергу змогли забити двічі, після помилки наших гравців.Але зібравшись гості змогли ще до перерви відзначитися тричі. Голи забивали Кабанець Богдан, Литвиненко Владислав та Кучерук Євгеній.На перерву команди пішли за рахунку 2:4. На початку другої половини гри ініціативу знову в свої руки взяли наші хлопці, які більше володіли м’ячем і створювали небезпечні моменти біля чужих воріт. Під завершення другого тайму, команди обмінялися забитими м’ячами,знову забив Литвиненко Владислав.Отже, фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу нашої команди з рахунком 3:5. Ця перемога дала змогу достроково за тур до закінчення зайняти першу сходинку в турнірній таблиці.Наступна гра відбудеться 19 травня проти ДЮФК «Бориспіль».