четвер, 26 квітня 2018 р.

Перші ігри в другому колі футболістів 2007-08 р.н.

21 квітня, «ДЮСШ» м. Яготин 2007-2008 р.н. (тренер Маршевський Ю.В.) провела свою чергову гру Чемпіонату Київської області з футболу. Першу гру в другому колі наша команда почала грою з однолітками з Борисполя місцевого ДЮСШ. Ще до перерви наша команда змогла двічі забити в ворота бориспільцівГоли на рахунку Дворника Івана та Гнилозуба Назара. За рахунку 2:0 на користь «ДЮСШ» м. Яготин команди пішли на перерву. Другий тайм був віддзеркаленням першого, голи забивали Дворник Іван і Карпенко Максим.  Отже, фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 4:0 на користь нашої команди.

25 квітня, «ДЮСШ» м. Яготин 2007- 2008 р.н. (тренер Маршевський Ю.В.) провела 2 гру проти команди м. Переяслав. Першій тайм пройшов за більш менш рівної гри, наші футболісти першими відкрили рахунок дальнім ударом Назар Гнилозуб забив дуже красивий гол, але все-таки досвід та і вік дали про себе знати і до перерви рахунок став 3:1 на користь суперника. Фінальний свисток зафіксував результат 9:1 на користь суперника. Досвід, що здобувають наші футболісти в таких іграх, допоможе в майбутньому здобувати перемоги.