вівторок, 17 квітня 2018 р.

Вдалий старт з рахунком 5:1 на нашу користь!

Нарешті всі дочекалися початку другого кола чемпіонату Київської області. В суботу 14 квітня «ДЮСШ» м.Яготин 2005-2006 р.н. (тренер Панченко Д.І.) приймав гостей «ДЮСШ» смт.Згурівка. На протязі всього першого тайму ігровою і територіальною перевагою володіли господарі поля і повністю контролював хід поєдинку. Проте відкрити рахунок не вдалося, хоч і було достатньо моментів.
        В другому таймі хід поєдинку особливо не змінився. Як результат - нашим хлопцям  вдалося відкрити рахунок в зустрічі. Бугай Вадим пробивав по воротах, здавалося, що м’яч йде повз, але дивом влучивши  в каркас залетів у сітку. Згодом, через помилку воротаря та захисника забили гол  у власні ворота. Після допущеної помилки хлопці не опустили рук та почали наносити більше ударів, що принесло результат. За 10 хвилин матчу Вадим Бугай забив ще 3 м’ячі, а під кінець Столяров Артем поставив крапку у матчі, зробивши рахунок 5:1 на користь нашої команди. Дякуємо батькам за фінансову підтримку у придбання нової форми в якій вдало почали в боротьбі за медалі. Наступний свій матч наша команда проведе в наступну суботу, 21 квітня, в Борисполі з місцевою командою.