вівторок, 24 квітня 2018 р.

Змагання з футболу в Борисполі

21 квітня, «ДЮСШ» м. Яготин 2005-2006 р.н. (тренер Панченко Д.І.) провела свою чергову гру Чемпіонату Київської області з футболу. Цього разу ми вирушили до Борисполя де нашим суперником була команда місцевої ДЮСШ. Як і у минулому матчі, з першої і до останньої хвилини наша команда захопила ініціативу і контролювала перебіг подій на полі. Небезпечні моменти біля воріт команди з Борисполя виникали один за одним. І невдовзі, після помилки воротаря Дзюба Назар відкрив рахунок. Після цього малюнок гри особливо не змінився, «яготинці» атакували, а господарі оборонялися. Ще до перерви наша команда змогла тричі забити в ворота бориспільців. Голи на рахунку Бугая Вадима, Кучерука Євгенія ,Дзюби Назара. За рахунку 4:0 на користь «ДЮСШ» м. Яготин команди пішли на перерву. Хід другого тайму,знову повністю контролювала наша команда, маючи просто неймовірну кількість гольових моментів. Але забили лише один м’яч, Кабанець Богдан випередивши голкіпера, головою замкнув подачу із фланга. Отже, фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 5:0 на користь нашої команди.